Головна » Файли » Педагогіка партнерства

Педагогіка партнерства. Миргородська ЗОШ №7
16.03.2018, 16:22

Миргородська ЗОШ №7 – це дружний колектив дітей, батьків, учителів. Це сумісна діяльність усіх членів нашої невеличкої шкільної родини.

Наша школа – це живий організм і водночас – частина життя дитини.

Наша школа – це діти, учителі, обслуговуючий персонал, батьки, які разом домовилися про спільну діяльність заради інтенсивного розвитку дитини.

Наша школа – цілий світ, світ мрій та творення самого себе, світ злетів та падінь.

Наша школа – цілісна соціальна система, це храм наук, згусток культури, науки і творчості, який має своєрідну навчально-виховну систему, чіткий режим роботи, в якому не залишається поза увагою жодна дитина. Школа перебуває в постійному русі – розвивається і змінюється.

Сьогодні школа – соціокультурний центр військового авіамістечка нашого міста, який формує ціннісні орієнтації учнівської молоді, виховує такі якості, як честь, гідність, толерантність, повагу до інших культур.

Пріоритетними серед яких визначаються загальнолюдські цінності. Враховуючи ці аспекти, концепція школи орієнтує навчально-виховний процес на посилення культуротворчої та компетентнісної функцій освіти, на виховання в учнів природного інтересу до знань, фізичної досконалості, набуття ціннісних громадських орієнтацій.

Сьогодення школи – це функціонування і творення шкільного округу – це система організації роботи, що забезпечує здобуття знань.

Колектив школи – це моноліт однодумців, де навчаються учні, працюють вчителі, задіяні батьки, всі разом роблять спільну справу – формують майбутнє держави.

Свято 1 вересня – це зустріч з учнями, колегами, батьками. Цікаво і змістовно проходять години спілкування з участю батьків «Професії моїх батьків», «Світ захоплень моєї родини», відпочинок на природі.  Традиційними в нашій школі є родинні заходи, на яких розкриваються таланти й можливості дітей, вчителів, батьків. Систематично проводимо екскурсії до авіачастини, де працюють більшість батьків наших учнів. Відвідуємо музей військової частини, де знайомимося з історією Миргородської військової частини і її сьогоденням.  Залучаємо дітей до святкування Дня авіації, що проходить на військовому  летовищі.

Заохочуючи дітей до читання, проводимо вікторини «Тато, мама, я  - читачів сім`я», «У світі казки чарівної», «Свято Букварика». Прикладом інтелектуальних ігор, до участі, в яких залучаються діти, учителі, старші учні, батьки є «Поле чудес», гра «Що? Де? Коли?», «Подорож країною Математики», «Відвідування мовного кафе», «Ерудит», круглі столи з проведенням інтерактивних вправ.

Ми проводимо патріотичні заходи: «Козацькі розваги», «Козацькому роду нема переводу», «Стрітення», «Спортивно-патріотичні ігри-змагання»,  родинні свята до Дня Захисника Вітчизни. Шкільною родиною допомагаємо захисникам Вітчизни, проводячи благодійні ярмарки, організовуємо збір продуктів харчування та необхідних речей воїнам АТО.

Традиційними є свята присвячені мамам, дні іменинника, «Свято врожаю», «Подорож країною ввічливості та доброти», «Подорожуємо Батьківщиною», «Тато, мама я – спортивна сім’я».

Педагогічний колектив ЗОШ №7, учні, батьки об’єднані спільними цілями та прагненнями у здійсненні освітньо-виховного процесу.

Похід в цирк 

Категорія: Педагогіка партнерства | Додав: mirgorodschoolseven
Переглядів: 365 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar