Головна » 2019 » Березень » 27 » Ігри та вправи на формування навичок спілкування і співпраці. Науково-практичний семінар учителів початкових класів
19:50
Ігри та вправи на формування навичок спілкування і співпраці. Науково-практичний семінар учителів початкових класів

Шпак І.М. Учитель початкових класів, Вища кваліфікаційна категорія. Я у світі, 3 клас Майстер-клас  «Метод проектів. «Об'єднай Україну».

Використання проектної технології у початковій школі має свою специфіку: слід враховувати вікові та психологічні особливості учнів. Усі етапи проектної діяльності повинні ретельно контролюватися вчителями, оскільки і теоретичних, і практичних знань та вмінь у молодших школярів ще мало. Проекти для початкової школи у більшості випадків мають бути короткотривалі.Залучення молодших школярів до проектної роботи сприяє формуванню в них таких компетентностей: уміння працювати в колективі; уміння розділяти відповідальність; аналізувати результати діяльності; відчувати себе членом команди; навички аналітичного погляду на інформацію; здатність до адекватної самооцінки. 

Проект – це індивідуальна, частіше групова або колективна діяльність школярів, яка спрямована на створення певного унікального кінцевого продукту.

http://mirgorod7.at.ua/news/igri_ta_vpravi_na_formuvannja_navichok_spilkuvannja_i_spivpraci_miskij_seminar_vchiteliv_pochatkovoji_shkoli/2019-03-24-402

Категорія: Семінари | Переглядів: 160 | Додав: Ірина_Шпак | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar